Gdańskie cmentarze
Jesteś w:  Strona główna
Strona główna

KOMUNIKAT

Osobom chcącym przedłużyć ważność grobów swoich bliskich lub miejsca rezerwowego na cmentarzach komunalnych w Gdańsku, przypominamy o konieczności wnoszenia opłat z tego tytułu.

Zachęcamy, aby opłaty uiszczać za pośrednictwem przelewu na konto:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „ZIELEŃ” sp. z o.o. ul. Partyzantów 76; 80-254 Gdańsk:

Santander Bank Polska S.A. nr konta bankowego 85 1090 1098 0000 0000 0901 5844

W tytule przelewu należy podać:
1. imię i nazwisko oraz datę śmierci zmarłego
2. imię i nazwisko oraz adres zamieszkania płatnika
. Na podany adres wpłacający otrzyma fakturę potwierdzającą przelew.

Płatności można także dokonać osobiście w biurach cmentarnych oraz w biurze pogrzebowym P.P.U. „ZIELEŃ” sp. z o.o. ul. Partyzantów 76 w Gdańsku.

Szczegółowe informacje dotyczące wysokości opłat pobieranych na cmentarzach komunalnych w Gdańsku znaleźć [TUTAJ]

 

Zamierzeniem twórców naszej strony internetowej było dostarczenie możliwie szerokiej wiedzy na temat gdańskich nekropolii. Zamieszczone tu informacje dotyczą zarówno przeszłości gdańskich cmentarzy jak i spraw związanych z ich bieżącym funkcjonowaniem.

W części poświęconej cmentarzom komunalnym znaleźć można szereg praktycznych informacji i zagadnień dotyczących korzystania z cmentarzy. Znajdują się tu m.in. dane kontaktowe do zarządcy i obsługi administracyjnej cmentarzy oraz do siedzib biur cmentarnych, plany cmentarzy, opisy i zdjęcia wybranych nagrobków, pomników i grobów znanych gdańszczan.

Na osobną uwagę zasługuje wyszukiwarka miejsc pochówków – narzędzie dla osób poszukujących istniejących grobów osób zmarłych, pochowanych na gdańskich cmentarzach komunalnych, począwszy od 1945 roku.


 
Na skróty
cmentarze komunalne
©2009-2024 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni