Jesteś w:  Wyszukiwarka

Wyszukiwarka miejsca pochówku w Gdańsku

Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie grobu osób pochowanych na cmentarzach komunalnych Miasta Gdańsk. W obecnej chwili baza danych obejmuje informacje dotyczące Cmentarza Sobieszewskiego. Dane obejmują okres od roku 1945 do roku bieżącego.

Jak znaleźć informacje o grobie na cmentarzu komunalnym?

• Wpisz dane osoby zmarłej z listy: Nazwisko, imię, datę urodzenia lub zgonu. UWAGA: można podać dowolne kryteria z listy - np. samo nazwisko lub jego fragment. Jednak w tym przypadku lista znalezionych nazwisk będzie dłuższa.

• Aby zawęzić uzyskaną listę, należy wpisać szczegółowe dane lub ręcznie wybrać nazwisko osoby zmarłej poprzez kliknięcie w wiersz zawierający link do informacji o osobie. Wpisanie samego imienia nie jest wystarczającym kryterium szukania danych.

• Po wpisaniu do okienek wyszukiwarki najważniejszych dotyczących osoby zmarłej otrzymujemy informację tekstową o dokładnym położeniu grobu. Wyświetlana jest również mapa cmentarza z zaznaczoną żółtym kolorem kwaterą oraz ze zdjęcie grobu.

• Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, najedź kursorem na mapę z zaznaczoną kwaterą i kliknij. Otwiera się strona z trasą dojścia do kwatery.

• Kliknij w menu widok kwatery, aby uzyskać zbliżenie mapy, na której zaznaczony jest nr rzędu i nr grobu.

Dane osoby zmarłej
       Nazwisko:      
       Imię:      
       Data lub rok urodzenia:      
       Data lub rok zgonu:      


Na skróty
cmentarze komunalne
©2009-2017 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni